Už proběhlo

červenec 2017 Farní dovolená

Ti nejodvážnější a stateční nejen z borovanské farnosti s radostí přijali nabídku našeho borovanského pana faráře Ondřeje Urbisze a vyrazili přes takřka celou Českou republiku na snad historicky první letní farní dovolenou v Travné v Rychlebských horách. Počasí nám přálo. Krásná historická fara i s rozlehlým areálem byla balzámem pro oko a vítanou příležitostí pro sportovní aktivity nejen dětí. Snad nikdo z nás nezapomene nádherný zvuk varhan z místního kostela, který nás provázel takřka od svítání až do večera. Ne vždy má 300 metrů stejnou délku, ale i Ti nemenší z nás zdolali za necelý týden Borůvkovou horu, Špičák, Čertovy Kazatelny i s Nýznerovskými vodopády, navštívili Králíky, Bílou Vodu, lázně v Jeseníku, Klodzko a Nysu v Polsku. Zkrátka, kdo neviděl, nezažil a neslyšel, neuvěří...